• 0 342 999 74 48 / 0850 305 40 18
  • info@mdbelgelendirme.com.tr

    Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

MD ULUSLARARASI BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ’nde kalite, kurumsal ilkelerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu ilkeler, personel belgelendirme hizmeti sunan bir kurum açısından, güvenilir ve tercih edilen bir kurum olmamızı sağlamaktadır. Kurumsal ilkelerimizin gereği ve kalite güvencesinin sağlanabilmesi için aşağıdaki politikalar uygulanacaktır.

TS EN ISO/IEC 17024 standardının gerekliliklerine göre kurulmuş olan Kalite Yönetim Sistemimiz tüm çalışanlarımızın katılımı ile uygulanacaktır.

Personel belgelendirme başvurusu yapan aday/adaylara veya kurum/kuruluşlara kurumsal ilkelerimiz gereği tarafsız, adil, şeffaf ve hesap verilebilir bir hizmet sunulacaktır.

Kurumsal ilkelerimizin gereği gizliliği, dürüstlüğü, bağımsızlığı, güvenilirliği, objektifliği ve tarafsızlığı etkileyebilecek ticari türden ya da başka türden hiçbir duruma izin verilmeyecektir. Çıkar çatışması ile ilgili sürekli risk analizi yaparak, tüm çalışanlarını çıkar çatışmaları konusunda uyaracak ve tüm çıkar çatışmalarını yönetecektir.

Tarafsızlığına karşı oluşacak/oluşabilecek tehditler devamlı surette belirlenecek, tüm çalışanlarını tarafsız hizmet verebilme konusunda eğitecek, tarafsızlığını koruyabilmek için prosedür/prosedürler oluşturarak tarafsızlığını koruyacaktır.

Kurumsal ilkelerimizin gereği ve ilgili standardın gereği personel belgelendirme hizmetlerinde yer alan tüm personel ve komiteler dahil her seviyedeki çalışanın görev, yetki ve sorumlulukları tanımlanacaktır. Kurumsal ilkelerimiz gereği kurumumuza iletilen itiraz ve şikâyetler kayıt altına alınacak, ilgili prosedürde belirtilen süre içerisinde, gerekli inceleme ve değerlendirmeler yapılarak neticesi ilgili kişi/kişilere/kurum/kurumlara bildirilecektir. 

MD ULUSLARARASI BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİUlusal ve uluslararası standartlara,Ticari etik ilkelerine,Kurumsal vizyon, misyon ve ilkelerine,Toplam Kalite Yönetimine odaklanarak söz konusu politikaları yerine getirecektir.

 

 

 

WhatsApp Destek
0850 305 40 18
Designed by